FORGOT YOUR DETAILS?

zmarnowanyurlop pl

Zmarnowanyurlop.pl

Zmarnowanyurlop.pl to ekspercki serwis i zespół radców prawnych Kancelarii Prawnej KEMPA I WSPÓLNICY. Naszym celem jest wsparcie niezadowolonych klientów biur podróży w dochodzeniu ich praw. Edukujemy w zakresie prawa turystycznego, oceniamy rynek w mediach, pomagamy uzyskać należne rekompensaty i reprezentujemy w sporach z biurami.

Skąd taka nazwa i co to jest zmarnowany urlop?

W skrócie - to rozczarowanie, stres i zawiedzione nadzieje, co do oczekiwanych przyjemności z wakacji. Ale to także prawne określenie roszczenia wobec biura podróży za utratę możliwości zrelaksowania się i wypoczynku. Za zmarnowany czas, którego nikt nam przecież nie zwróci.

Wielu touroperatorów ewidentnie zaniedbuje swoje obowiązki, lekceważąc komfort i bezpieczeństwo swoich klientów, którzy w praktyce mają bardzo niewiele możliwości dochodzenia swoich praw. Jako zmarnowanyurlop.pl po prostu się wczuwamy. I pomagamy. Najlepiej, jak się tylko da.

Stąd też nazwa naszego serwisu – miejsca, w którym turyści znajdują pomoc i wsparcie w sytuacji, gdy biuro podróży właśnie zmarnowało ich urlop.

Nasz blog.

Piszemy praktycznie. Tak, żeby klienci biur podróży znaleźli tu konkretne i przydatne informacje. Opisujemy prawdziwe historie i realne problemy turystów, wskazujemy możliwe rozwiązania, podpowiadamy, co robić i jak reagować w sytuacji, gdy biuro, rezydent, czy hotel właśnie marnują czas i pieniądze swoich klientów.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

41

1033