FORGOT YOUR DETAILS?

www tysiagotuje pl

www.tysiagotuje.pl

Na co dzień jestem przede wszystkim szczęśliwą żoną i spełnioną mamą dwóch chłopców - Leona i Gabriela. Już jako dziecko lubiłam spędzać czas w kuchni, jednak prawdziwa pasja do gotowania pojawiła się w momencie, kiedy wyprowadziłam się z domu rodzinnego.

Zapragnęłam odtworzyć rodzinne przepisy w bardziej nowoczesnym wydaniu, a czas spędzony w kuchni niezwykle mnie relaksował. Moje przepisy oraz przygotowane potrawy spotykały się z dużym uznaniem ze strony najbliższych. W związku z tym za namową rodziny i przyjaciół w 2012 roku założyłam bloga kulinarnego. Na początku miał on pełnić rolę pamiętnika kulinarnego, jednak bardzo szybko okazało się, że blog zyskał stałe grono czytelników, którzy z przyjemnością korzystają ze wszystkich przepisów.
Staram się, aby moje przepisy były smaczne i wartościowe, jednocześnie proste i żeby każdy mógł je odtworzyć u siebie w kuchni. Uwielbiam wspólne gotowanie z dziećmi, dlatego prowadzę również warsztaty w przedszkolu.

Na chwilę obecną każdego miesiąca blog odwiedza ponad 100 tysięcy osób, a na kanałach Social Media moją działalność internetową śledzi kilkadziesiąt tysięcy obserwatorów. Daje mi to niesamowitą energię do dalszego działania.

Z biegiem czasu pasję przerodziłam w pracę. Kocham gotować i myśleć o gotowaniu, dużo eksperymentuję w kuchni i poświęcam temu każdą wolną chwilę. Staram się nieustannie rozwijać, dlatego z chęcią biorę udział w warsztatach i konkursach kulinarnych. Wraz z prowadzeniem bloga pojawiło się również zainteresowanie fotografią kulinarną. Dbam oto, aby moje potrawy nie tylko dobrze smakowały, ale również, żeby były apetycznie podane. Na co dzień współpracuję z wieloma znanymi markami, tworząc dla nich autorskie przepisy oraz zdjęcia, z wykorzystaniem ich produktów.

Dzięki prowadzeniu bloga miałam przyjemność być ambasadorką V edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej "Lubię kaszę - kasza na stół, na zdrowie, na co dzień", w ramach której przygotowałam cykl autorskich przepisów promujących zalety kaszy oraz jej dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Jako ambasadorka kampanii zostałam również zaproszona do programu "Pytanie na Śniadanie", gdzie miałam okazję gotować na żywo potrawy z kaszą w roli głównej.

Na początku br. roku zostałam ponownie zaproszona do wspólnego gotowania przed kamerą, tym razem nagrywaliśmy spot reklamowy dla TV MANGO, który jest i będzie emitowany w telewizji przez cały 2019 r.

Prowadzenie bloga od samego początku daje mi dużo satysfakcji. Uwielbiam uśmiech, działanie, kontakt z drugim człowiekiem, dlatego od 8 lat nieustannie prowadzę bloga z tak samo dużą pasją.

Po cichu marzę, aby w przyszłości napisać własną książkę kulinarną lub wydać e - booka z najlepszymi przepisami.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

569

5830