FORGOT YOUR DETAILS?

worqshop

worqshop

W skrócie - worqshop to miejsce, które skupia dziewczyny w różnym
wieku szukające fajnego, kreatywnego sposobu na swoją codzienność. Sama żyję tak, aby każdy dzień miał szansę stać się fajnym wspomnieniem i tym samym staram się zarażać na blogu!

Moje Czytelniczki na blogu znajdują wiedzę, inspiracje i pomysły wyciągnięte z moich własnych doświadczeń! Nie klepię bez końca o teoriach, które gdzieś wyczytałam, nie udaję ekspertki w tematach, na których się nie znam, zamiast tego piszę o tym co sama przeżyłam, co stosuję i co mi się autentycznie podoba i sprawdza w codziennym życiu! Bloguję od lat i dobrze wiem, że nisza wygrzana w blogosferze to coś na wagę złota. Próbowałam i mówiąc szczerze-nie wyszło! Worqshop to blog, który zmienia się i rozwija razem ze mną i moimi zainteresowaniami, a wpisy dopasowują się do momentu życia w którym jestem. Takie blogowanie lubię, takie teksty i podejście czekają na odwiedzających bloga. Może nie mam super jednorodnej tematyki, podrzucam za to szczere i autentyczne spojrzenie na wiele spraw, które bliskie są młodej kobiecie! W blogowaniu stawiam na jakość, piękno i estetykę. Bo mimo że mój świat stanął na głowie i odkąd jestem mamą daleko mu do instagramowej bajki (którą zresztą staram się trochę obrać z brokatu, zwłaszcza w sferze macierzyństwa i odnajdywania się w roli mamy i wiem, że mnóstwo moich dziewczyn znalazło w tym ogromną pociechę i hmm nadzieję?) nadal cenię sobie piękne rzeczy, inspirujące słowa i estetyczne kadry. Nie chcę stylizować swojej codzienności – zamiast tego szukam w niej piękna, radości i małych przyjemności i właśnie tym najchętniej dzielę się na blogu i w mediach społecznościowych!
Współprace są takie, jakie ja chcę aby były, własnego produktu nie ma (oh, so lameee.. ale nie chcę robić go na siłę, bo wszyscy mają to i ja!), zaangażowana społeczność jest więc ja i worqshop zgłaszamy się do akcji!

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

972

6522