FORGOT YOUR DETAILS?

travel tasters

Travel Tasters

Dzień dobry,

wspólnie z żoną Walerią prowadzimy kanał na YT: Travel Tasters (youtube.com/traveltasters), oraz bloga traveltasters.pl. W naszych filmach przedstawiamy przewodniki i poradniki z różnych miejsc Świata. Oboje jesteśmy miłośnikami przygód, nowinek technicznych, pysznego jedzenia, szeroko pojętej sztuki, kultury, historii, oraz mody, którą na codzień profesjonalnie zajmuje się Waleria będąc projektantem we własnej marce ( www.tokarzewska.com i www.instagram.com/tokarzewska ) i zajmując się stylizacją komercyjną.

Tworzone przez nas treści mają formę vlogów podróżniczych. Pokazujemy różne miejsca świata, z uwzględnieniem jego walorów turystycznych, pysznego jedzenia, kultury oraz szacunku do odmienności i historii. Podpowiadamy jak można zorganizować swój wyjazd, na co zwrócić uwagę, co warto zobaczyć i o co zadbać przed podróżą.

Oprócz vlogowania na kanale Travel Tasters, tworzymy także komercyjne filmy reklamowe. Zrealizowaliśmy między innymi: pierwsze odcinki programu drzwi do stylu wyprodukowanego przez platformę Onet, oprawę filmową dla Parku Miniatur w Wadowicach, relacje z pokazów mody (Fashion Square, Fashion Street Warsaw), wideo-kampanie dla marki biżuterii Pani Doroty Wróblewskiej Pecunia Forget-Me-Not, czy współpracę reklamową z siecią Accor Hotels.

Pozdrawiamy 🙂
W&P

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

130

1479