FORGOT YOUR DETAILS?

tasty way of life

Tasty Way of Life

Nazywam się Tomasz Smaczny. Jestem ciekawym tatą. 🙂

Pomagam mamom i tatom małych dzieci podejmować najlepsze decyzje dotyczące opieki i wychowania swoich pociech. Żeby poczuli się spokojnie, kompetentnie i bardziej spełnieni jako rodzice.

Jak to robię?

1) Jako pierwszy (i chyba jedyny) w Polsce konsekwentnie promuję filozofię rodzicielską RIE (czytaj raj). Pokazuję, że między surowym a bezstresowym wychowaniem jest droga pośrednia. Granice naprawdę można stawiać z miłością i szacunkiem. Wyjaśniam, że nie musimy wybierać między ciągłą bliskością z dzieckiem a brakiem zainteresowania tym, co się z nim dzieje. Wystarczy tyle ingerencji rodzica w sprawy dziecka, ile rzeczywiście potrzebuje. Grupa RodziceRIE na Facebooku liczy obecnie około 1300 zaangażowanych rodziców.

2) Rozwijam program “Pierwsze 100 Dni z Maluszkiem” (Pierwsze100dnizMaluszkiem.pl), czyli kurs wideo dla młodych rodziców o tym, jak spokojnie i kompetentnie zaznajomić się z Maluszkiem i dostosować do zmian. Wraz z położną Moniką Wójcik, Położną Roku 2017, przystępnie omawiamy i pokazujemy wszystkie aspekty istotne w pierwszych tygodniach życia dziecka. Według mojej najlepszy wiedzy, jest to jedyny tak kompleksowy program online dla młodych rodziców. Na każdy z naszych otwartych webinarów edukacyjnych zapisało się średnio prawie 500 przyszłych i świeżo upieczonych rodziców.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

223

1842