FORGOT YOUR DETAILS?

tabayka

TABAyKA

Mój blog jest dowodem, że pustka może wywołać... obecność. Innej jakości obecność. Bo gdy choroba naszego synka wyłączyła mu widzialność, a założyła skrzydła, postanowiłam odrobić najważniejszą Lekcję życia jaką dostałam: "Żyj to za mało. Celebruj!".
I z potrzeby szerzenia tej właśnie filozofii światu, powstał mój blog. A gdy doczekałam się dwóch cudownych, zdrowych córeczek postanowiłam adresować tę filozofię innym młodym Mamom, by przekonywać je, że choć macierzyństwo nie jest bajką, to nią bywa. Jestem przytupem na "bywa".
Tym samym, jestem daleka od testów wózków, radzenia na temat odpieluchowywania, poklepywania po ramieniu umęczonej Matki Polki. Jestem natomiast bardzo bliska rodzicielstwu emocji, praktykowaniu wdzięczności i stawianiu Mamy za bary do pionu: w nie tylko macierzyńskich dziedzinach życia.
W moich wpisach dominują emocje: po to by się uśmiechnąć, czasem by otrzeć łzę, łamię niewygodne tabu, nie unikam tematów trudnych.
W moich dotychczasowych akcjach online: #jestem_mamą_piję_ciepłą przekonuję, że prywatna przestrzeń Mamy w ciągu dnia czasem ten dzień... ratuje; #dobro_wraca jest jednorazowym, rodzinnym pomaganiem chorym dzieciom raz w miesiącu, w ramach wdzięczności za zdrowie własnych.
W cyklu: #tuptamy_kraków przechadzam się w swoim mieście po miejscach wybitnie przyjaznych dzieciom, a wkrótce zacznę #tuptamy_polskę.
W cyklu #moja_bayka uprawiam celebrowanie codzienności w praktyce. Tę misję mają też spełniać dotychczas wydane 3 darmowe ebooki do pobrania.
A cykl #macierzyński_i_co_dalej mający na celu oskubanie Mam z piór kury domowej i pomoc im w założeniu skrzydeł, spotkał się z tak dużym odzewem, że zaprowadził mnie do zapoczątkowania całego projektu pod tym tytułem, polegającego na stacjonarnych warsztatach dedykowanych młodym Mamom.
A 21 marca minęło dopiero dwa lata od popełnienia pierwszego wpisu na moim blogu...
A dopiero co mówiłam: "kto mnie będzie czytał?!" A przez minione lata na blog zajrzało setki tysięcy osób, a w ciągu ostatnich dni kilkadziesiąt osób napisało: "Anka, musisz się zgłosić do tego konkursu!". No i "za pięć dwunasta" - zamykam oczy i wysyłam Wam to zgłoszenie 🙂 Bo... żyj to za mało. Spełniaj się!

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

727

5296