FORGOT YOUR DETAILS?

szpilki w plecaku

Szpilki w plecaku

Blog podróżniczy i Instagram Szpilki w plecaku pokazuje miejsca, do których dotarcie nie jest proste i trafia tam garstka ludzi. Udowadniam, że będąc kobietą można nosić buty na obcasie a jednocześnie robić rzeczy, które wydaje się, że są zarezerwowane dla mężczyzn.
Najlepiej czuję się wśród prostych ludzi i dzikiej natury Afryki Równikowej: między Pigmejami plemienia Batwa w Ugandzie, Masajami w Kenii, na dramatycznie niebezpiecznym raftingu na Białym Nilu. Nie boję się wyzwań i przekraczania granic swojej wytrzymałości, co pokazałam w programie Polsatu Wyspa Przetrwania.

A miniony rok pod względem wyzwań opisanych na kanałach był wyjątkowy: wkręciłam się w zimowe aktywności w tym noclegi w namiocie w śniegu, w ciągu jednego dnia zdobyłam rwandyjski wulkan Bisoke o wysokości 3711m, szukałam goryli w Ugandzie czy poruszyłam ważny temat odpowiedzialności w podróży, którym zainteresowały się media.

Plany na 2019 są równie ambitne. Dopiero wróciłam z Sudanu i Erytrei, za kilka dni ruszam do Burkina Faso pokazać kraj, o którym W OGÓLE W ŚWIATOWEJ PRASIE CZY YT jest znikoma ilość. Dla swoich odbiorców przygotowałam autorskie podróże, do których mogą dołączyć: Izrael przez pustynie i oazy oraz Etiopie, gdzie poznamy kolorowe plemiona, pojedziemy w jedno z najgorętszych miejsc na świecie i będziemy się wspinać po skalnych kościołach na wysokości 3000 m n.p.m.

Moi odbiorcy doceniają oryginalny materiał, naturalność oraz możliwość poznawania miejsc, o których niewiele osób w sieci wspomina.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

317

2350