FORGOT YOUR DETAILS?

szkolenia z wyobra ni anna brych

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ ANNA BRYCH

SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ ANNA BRYCH
Realizuje swój własny projekt szkoleniowy SZKOLENIA Z WYOBRAŹNIĄ dedykowany nauczycielom przedszkoli, żłobków i szkół. Jest to działalność edukacyjno szkoleniowa.
Wspieram nauczycieli, rodziców, młodych ludzi, którzy pragną zostać pedagogami w ich drodze zawodowej i osobistej. Jestem zwolenniczką alternatywnego podejścia do edukacji. Pokazuje i wskazuję nauczycielom drogę inną niż tradycyjna.
Realizuje swoją największą misję i pasję w życiu - pisze piosenki dla dzieci, teksty opowieści muzycznych. Wydałam płytę z piosenkami dla dzieci KOLOROWE DO RE MI, dzięki której inspiruje nauczycieli podczas moich szkoleń, że mogą inaczej uczyć swoich podopiecznych. W ciągu roku szkole około od 500-1000 nauczycieli na terenie całej Polski. Dzielę się swoimi pomysłami z nauczycielami i daje im motywację, wsparcie. Moje szkolenia oparte są na autorskich programach. Jestem pedagogiem, edukatorką, montessoriańską Mamą i wykładowcą. OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 w kategorii KULTURA w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Lada moment na światło dziennie wyjdzie moja pierwsza książka z wierszobajkami dla dzieci. Moim nawiększym przesłaniem dla nauczycieli i rodziców jest to, aby pozwolić dzieciom odkyrwać swój świat po swojemu ... warto w to zainwestować!

w swojej pracy i działalności stawiam na EDUKACJĘ - RELACJĘ - MOTYWACJĘ.
Daje nauczycielom WARTOŚĆ nie ZAWARTOŚĆ.

Dzisiaj mam za sobą ludzi, którzy idą za mną i zmieniają edukację na lepsze!

Będzie mi bardzo miło, jeśli moje zgłoszenie znajdzie się wśród kandydatów w konkursie TWÓRCA ROKU.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

53

1899