sprawdzonakuchnia pl

SprawdzonaKuchnia.pl

Mam na imię Ania. W moim życiu najważniejsze są trzy pasje – gotowanie, fotografia i rodzina. Blog pozwala połączyć je wszystkie razem. Rodzina daje mi motywację do gotowania, wymyślania nowych i testowania starych przepisów. Odkryłam, że jeśli chodzi o moją własną kuchnię, chciałam, aby smak moich potraw był czymś wyjątkowym i innym od tego, co widzimy na co dzień na Instagramie i programach telewizyjnych. Staram się gotować prosto wykorzystując składniki ogólnodostępne. Sama uprawiam warzywa i owoce i gorąco namawiam do tego również znajomych i moich czytelników.

Uważam, że gotowanie w domu to jedna z najlepszych rzeczy, jakie można zrobić dla swojego zdrowia, środowiska i portfela. Aby pomóc innym zacząć gotować, stworzyłam bloga, na którym dzielę się przepisami, wskazówkami i poradami oraz odpowiadam na pytania.

Można u mnie znaleźć przepisy na wszelkiego rodzaju dnia obiadowe, desery, ciasta i domowe smakołyki, które są wspaniałą alternatywą dla niezdrowych przekąsek ze sklepu. Uważam, że należy wykorzystywać również to, co daje nam natura las i łąki. Z ziół, krzewów i kwiatów możemy przygotować zdrowe naturalne specyfiki, które nie tylko wspaniale smakują i wzbogacają naszą kuchnię, ale co najważniejsze leczą!

Mój blog to miejsce dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem, jaki dla tych, którzy czują się w tym temacie jak ryba w wodzie. Początkujących wspieram i zachęcam, aby nie poddawali się po pierwszych nieudanych próbach. Gotowanie to sztuka, którą trzeba wytrwale trenować i nie poddawać się. Najwspanialsze jest, to kiedy potrawy gotowane przez nas zaczynają nam wychodzić, a my możemy uszczęśliwić nimi naszych najbliższych. Przyjemność, jaką możemy dać z dzielenia się smacznymi zdrowymi i domowymi potrawami, w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotna.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

960

1217