FORGOT YOUR DETAILS?

roadtripbus

RoadTripBus

Cześć, tu Kasia i Wojtek!

Jesteśmy dwójką ludzi, którzy zainspirowani filmem „The Bucket List” zdecydowali, że lepiej spróbować i żałować jeśli się nie uda, niż w przyszłości żałować, że nigdy się nie spróbowało.

Stworzyliśmy listę 100 podróżniczych marzeń, kupiliśmy starego busa i wyruszyliśmy nim w drogę ku ich realizacji. Każdego roku wykreślamy kolejne punkty z listy i staramy się pokazywać, że realizacja swoich najskrytszych pragnień wcale nie musi być tak trudna do wykonania, jakby to się mogło wydawać.

Na naszym blogu znajdziecie zarówno praktyczne artykuły, które pomogą Wam w zorganizowaniu swojej własnej podróży, jak również relacje dzień po dniu z naszych wypraw. Od kilku miesięcy na blogu prowadzimy również dział "Kuchnie świata", w którym przedstawiamy oryginalne przepisy z odwiedzanych przez nas miejsc.

Jeszcze kilka lat temu nie wierzyliśmy w to, że uda nam się zrealizować tyle marzeń. Dziś wierzymy, że jeżeli bardzo się czegoś chce, to można osiągnąć znacznie więcej, niż się wcześniej zakładało i tego właśnie wszystkim Wam życzymy!

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

1332

9713