FORGOT YOUR DETAILS?

po prostu mama

Po prostu MAMA

Kobieta, żona i matka- trzy słowa, które w głównej mierze określają mnie jako całość.

Jestem Mamą chłopca o imieniu Piotr, żoną Łukasza. Jestem archeologiem czynnym zawodowo, jako inspektor ochrony zabytków archeologicznych. Kocham moją pracę, bo jest jednocześnie moją pasją! Jestem też rękodzielnikiem- tworzę dla dużych i małych, czym chwalę się na blogu. Jestem osobą otwartą i szczerą, lubię poznawać nowych ludzi, nowe miejsca i rzeczy. Nie boję się wyzwań, co więcej, często sama je stawiam!
Dlaczego prowadzę blog? Namówił mnie do tego Mąż, który twierdził, że skoro tak intensywnie udzielam się na forach dla mam, powinnam poświecić ten czas na tworzenie czegoś tylko mojego. Doskonale wiedziałam też, jak trudno było mi jako młodej mamie znaleźć informacje dla mnie istotne. Fora i grupy dyskusyjne często podawały nierzetelne, niesprawdzone, fałszywe informacje, a mamy spierały się często w sposób niecenzuralny, która ma rację.

Chciałam też gdzieś zapisywać moje myśli, przeżycia, wspomnienia, aby nie uciekły, nie przepadły gdzieś w codzienności. Chciałam pokazać innym Mamom, że mama to niekoniecznie osoba, która musi cała poświęcić się rodzinie, zapominając zupełnie o sobie. Nawet przy małym dziecku nadal można spełniać swoje pasje, podróżować i dobrze się bawić. Chciałam też gdzieś zamieszczać informacje o testach produktów, które często przeprowadzam. Wysyłanie raportów do producenta przestało mi wystarczać, bo wiedziałam, że jeśli napiszę coś niekorzystnego, nigdy nie ujrzy to światła dziennego.

Staram się, aby blog był źródłem wiedzy i inspiracji, a także miejscem naszych spotkań- tu każdy jest mile widziany i z przyjemnością piję kawę z moimi czytelnikami 😉 Po prostu MAMA- tak po prostu. Znana tez jako #babazwiankiem 😉

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

50

2116