FORGOT YOUR DETAILS?

mum s life

Mum’s Life

Cześć! 🙂
Jestem autorką bloga Mum's Life, który jak nazwa wskazuje zaczynał swoją przygodę w kategorii "parenting". Z biegiem czasu stał się "stylem życia", który kocham. Jakie to życie? Szczęśliwe, ale nie przerysowane. Życie w równowadze, radości. Życie z bekonem i ciecierzycą jednocześnie. Życie z problemami (bo każdy je ma!), ale bez narzekania i marudzenia. Życie z wdzięcznością, ale i wieczornym kieliszkiem wina, bo wszystkiego wdzięcznością nie da się wytłumaczyć.

Skąd Mum’s Life?
Bo przeraziła mnie wizja macierzyństwa, kiedy byłam w pierwszej ciąży. Komentarze otoczenia: „nooo to teraz się zacznie” i wizerunek perfekcyjnych mam z mediów totalnie mnie nie przekonywały. Chciałam znaleźć równowagę i prawdę w tym wszystkim… I znalazłam! Teraz jestem mamą dwóch córek i cieszę się tą rolą do szaleństwa! Mum’s Life to nauka o tym, jak dbać o siebie, zarządzać czasem, organizować i ułatwiać sobie życie, aby czerpać z tego wszystkiego radość. Zimna kawa jest przereklamowana - da się inaczej jeżeli pojęcie macierzyństwa zamienimy na rodzicielstwo i współpracę.

Więcej o mnie?
jestem autorką kampanii #mamczasdlasiebie - przekonuję kobiety do tego, że myślenie o sobie to zdrowy egoizm, na który trzeba sobie pozwolić
jestem właścicielką sklepu #mumslifeshop
jestem autorką #mumslifeplanner
jestem współautorką projektu „Mamy piszą książkę”/ książki „Mamy dla Mamy!”
jestem twórcą warsztatów dla przyszłych i młodych rodziców „Mama, Tata wymiata!”
piszę książkę, która ukaże się (mam nadzieję) jeszcze w tym roku - tytuł wymyślę 🙂 Ale książka jest o tym, co zrobić by umieć mówić #mamczasdlasiebie.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

146

2664