FORGOT YOUR DETAILS?

mama na ca ego

Mama na całego.

Prowadzę blog, ponieważ głęboko wierzę, że budowanie relacji z dziećmi to dobry sposobów na wychowanie i chcę "zarazić" tym przekonaniem innych rodziców.
Opisuję na nim różne sposoby na to, jak (przykładowo) zachęcić dzieci do sprzątania, odrabiania lekcji, jak pomóc im poradzić sobie z trudnymi emocjami, takimi, jak złość. Podpowiadam, jak rozmawiać z dziećmi na trudne tematy, takie, jak np. seks albo co robić, gdy nasz nastolatek głęboko już przemyślał sobie decyzję o zrobieniu dredów i teraz prosi nas o zgodę.
Wpisem, który niesie szczególną wartość jest wpis pt. "Granice samodzielności", w którym pragnę przekazać rodzicom, że to, co zasieją w dzieciństwie swoich pociech to sami zbiorą na starość.
Zależy mi na tym, by rodzice czerpali z mojego bloga to, co będzie dla nich najlepsze, wyciągali własne wnioski i znajdowali indywidualne sposoby działania.
Mój przekaz opieram na moim doświadczeniu jako mamy czworga dzieci w wieku 3, 8, 13 i 18 lat a także doświadczeniu w pracy z rodzinami jako psycholożka.
Obecnie pracuję również nad tym, przekształcić warsztaty rozwojowe dla mam, pt. "Fajna Mama", które prowadzę stacjonarnie w kurs on-line na łamach mojego bloga. Tworzę kurs po to, by pomagać mamom (tatom również) w pracy nad takimi przydatnymi rodzicielskimi umiejętnościami jak radzenie sobie ze złością, cierpliwość, empatia, asertywność czy pewność siebie.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

59

1930