FORGOT YOUR DETAILS?

 ukasz k dzierski podro e i fotografia

Łukasz Kędzierski: podróże i fotografia

Blog podróżniczy Łukasz Kędzierski: podróże i fotografia to zapis samodzielnie zorganizowanych aktywnych podróży z małym dzieckiem i aparatem, w bliskie i dalekie zakątki świata.

Znajdziecie tu artykuły związane z moją olbrzymią pasją jaką jest fotografia: wstawanie w środku nocy, aby wybrać się na wschód słońca, wspólnie zejdziemy pod ziemię, aby zobaczyć piękno jaskiń, zanurkujemy aby odkryć kolory podwodnego świata. Na naszym blogu podróżniczym pokazujemy, że można podróżować z dzieckiem w bliskie i dalekie zakątki świata, że jest to łatwe, przyjemne i możliwe dla każdego. Pokazujemy, że "ograniczenia są tylko w naszych głowach". Wystarczy tylko chcieć.

Jesteśmy zwyczajną rodziną: pracujemy na etacie, do dyspozycji mamy tylko standardowe 26 dni urlopu wypoczynkowego, a Nadia chodzi codziennie do przedszkola. Jednak to co nas odróżnia od innych, to fakt, że staramy się wykorzystać niemal każdy możliwy wolny termin na aktywne podróże, które w całości sami organizujemy. Nie ma znaczenia czy są to tylko poranny plener o wschodzie słońca, krótkie weekendowe wypady za miasto, dłuższe wyjazdy w Polskę czy Europę, czy 3-4 tygodniowe wyjazdy do Azji. Wszystko to opisujemy i pokazujemy na blogu, aby zachęcić innych i pokazać, że nie warto się bać.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

668

4720