FORGOT YOUR DETAILS?

jemy i nie tyjemy kuchnia wed ug sylwii

Jemy i nie tyjemy. Kuchnia według Sylwii

Blog "Jemy i nie tyjemy" to moja mała, wirtualna kuchnia, którą każdy może odwiedzić i będzie mile widziany. To miejsce gdzie można znaleźć ogrom zdrowych, kulinarnych inspiracji. To tutaj znajdziesz propozycje na proste w przygotowaniu dietetyczne dania, które oprócz wielu walorów zdrowotnych, pomogą Ci również utrzymać odpowiednią wagę, a nawet stracić kilka kilogramów. W mojej kuchni dbam o różnorodność posiłków ale również o ich prostotę i łatwość w wykonaniu, dlatego na blogu nie znajdziesz skomplikowanych przepisów ze składnikami, których nazwę słyszysz pierwszy raz 😉
Niebawem po raz kolejny zostanę mamą, więc staram się aby podawane przeze mnie dania były smaczne, zdrowe ale również kolorowe. Blog "Jemy i nie tyjemy" to miejsce, w którym każdy znajdzie coś pysznego dla siebie. Po przez przepisy na dania mięsne, jak i wegetariańskie, a nawet fit słodkości.
Gotowanie to moja pasja, a dzięki temu małemu miejscu w internecie mogę dzielić się nią z innymi. To wielka radość móc inspirować innych oraz dodawać im odrobinę motywacji do zmiany trybu odżywiania, a jednocześnie życia. Nic nie cieszy mnie bardziej, niż wiadomości moich zadowolonych czytelników piszących, że dania, które przygotowali posługując się moimi przepisami smakują całej ich rodzinie. To dzięki nim wiem, że to co robię ma sens.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

1140

7776