FORGOT YOUR DETAILS?

house loves

HOUSE LOVES

HOUSE LOVES to blog pełen porad
właśnie to określenie najlepiej opisuje mój blog oraz kanał INSTAGRAM-owy, przez które to ścieżki czytelnicy mogą dowiedzieć się wszystkiego na temat wnętrz, budowy domów i ogrodowych projektów DIY.
Nazywam się Karolina Zagrodzka i jestem autorką bloga HOUSE LOVES, projektantką wnętrz, inżynierem budownictwa, a z pasji - fotografem.

Mój blog HOUSE LOVES jest jednym z najbardziej znanych w Polsce blogów o tematyce wnętrzarskiej i o budowie domów. Moi czytelnicy są niezwykle zaangażowani i nie zaglądają tutaj przez przypadek. Są to przeważnie osoby bardzo mocno zainteresowane wiedzą techniczną, rzeczowymi poradami i poznawaniem nowych rozwiązań wnętrzarskich, głównie dlatego, że same budują albo urządzają swoje własne domy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom moich czytelników, piszę rzetelne, ale subiektywne posty, w rozpoznawalnej indywidualnej stylistyce, ale, co dla mnie najważniejsze – posty te są praktyczne i inspirujące.

KONKRETNE jak ja i koniecznie PIĘKNE.

Na blogu można znaleźć nie tylko wiele porad wnętrzarskich i budowlanych, ale również dokładne opisy ze zrealizowanych przeze mnie projektów wnętrz, wiele postów DIY, opisywanych nowości na rynku oraz ciekawostek, których niełatwo znaleźć samemu. Prawie wszystkie zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, ponieważ sesje przygotowuję indywidualnie pod każdą kampanię.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

359

3913