FORGOT YOUR DETAILS?

hello roman

Hello Roman

Adam Romański, kreatywny programista, który postanowił przebranżowić się z copywritera na front-endowca. Na swoim kanale stara się tłumaczyć w łatwy i ciekawy sposób, czym tak naprawdę programiści się zajmują i w jaki sposób można zacząć własną przygodę z tym fascynującym światem

Wszystko zaczęło się od Blog Conference Poznań 2018 – a właściwie od wykładu Andrzeja Tucholskiego, który opowiadał o swoim vlogu i o tym jak tworzyć własny kanał. Nosiłem się jakiś czas ze stworzeniem czegoś swojego, ale byłem niemal pewien, że nie mam ani nic ciekawego do powiedzenia, ani nikt nie będzie chciał mnie oglądać (biorąc pod uwagę wątpliwe doznania estetyczne ?). Ale obecność na konferencji coś we mnie przełamała – tydzień później nagrałem swój pierwszy film korzystając ze starego iPhone'a i jeszcze starszych lamp kurzących się gdzieś na dnie szafy.

Dziś prowadzę jeden z najbardziej rozpoznawalnych kanałów w branży IT gromadzący wokół siebie około 25 000 subskrybentów. Sukces tego kanału przerósł moje najśmielsze oczekiwania – a przecież nie minął nawet rok.

Dzielenie się wiedzą to dla mnie ogromna frajda – uwielbiam opowiadać o rzeczach skomplikowanych w taki sposób, aby każdy mógł je zrozumieć. Moim celem na rok 2019 jest stworzenie społeczności młodych, fajnych blogerów i blogerek, którzy podobnie jak ja chcą ożywić naszą branżę często postrzeganą przez pryzmat najróżniejszych stereotypów.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

679

5838