FORGOT YOUR DETAILS?

goga crafts blog scrapbookingowy

Goga Crafts – blog scrapbookingowy

Na blogu scrapbookingowym dzielę się moją pasją do scrapbookingu, ręcznie robionych przedmiotów. Staram się szczegółowo opisywać jak moje prace powstają, z jakich materiałów korzystam. Współpracuję również z kilkoma markami: polskimi i zagranicznymi i reklamuję ich produkty w swoich pracach.
Oprócz bloga, aktywnie działam też we własnych społecznościach scrapowych, ponieważ zależy mi na popularyzowaniu tej pasji w Polsce, która nadal jest czymś niszowym. Bezinteresownie pomagam sklepom scrapbookingowym w reklamie (stworzyłam do tego celu grupę reklamową na Facebooku o nazwie Scrapowe Promocje: https://www.facebook.com/groups/ScrapowePromocje/, gdzie właściciele sklepów mogą publikować promocje) oraz fanpage Psss. Goga's Spying Frenzy: https://www.facebook.com/GogaSpyingFrenzy/, gdzie staram się informować moją społeczność o ciekawostkach ze scrapowego świata, aktualnych promocjach i jednocześnie dzielić wspólną pasją.
Oprócz tego nagrywam filmy scrapbookingowe ucząc innych tworzenia, mam projekt Mixed Media Warriors - poświęcony specjalnej technice mixed media i grupę inspiracyjną na Facebooku.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

130

1304