FORGOT YOUR DETAILS?

gmale

GMALE

Cześć! Nazywam się Grzesiek. Mam 26 lat. Mieszkam w Krakowie i od 5 lat prowadzę bloga o modzie męskiej. Zaczynałem kiedy jeszcze poza Ekskluzywnym Menelem na rynku było tylko kilka blogów i to głównie skupiających się na modzie eleganckiej. A ja chciałem pokazać, że nie tylko ubierając się w garnitur mężczyzna może wyglądać dobrze i wyróżniać się z tłumu.
Od początku stawiałem na bardzo wysoką jakość zdjęć i oprócz mody przemycałem tematy lifestylowe chcąc pokazać luźne podejście do mody. Bez nadęcia, bez napinki. Jako element świadomego życia, nie jako kult. W nawiązaniu do filmu, sztuki, muzyki etc.
Mój blog od samego początku był "krakowski" i dotykał lokalnych zagadnień. Oprócz specjalnie wyselekcjonowanych lokacji na zdjęcia - wierzę, żę dobre zdjęcie modowe to nie tylko dobra stylizacja, ale też pasujące do niego tło, które nadaję narracje całej sesji - tworzyłem długoterminowe projekty, na przykład: krakowscy fryzjerzy, w którym przez kilka miesięcy odwiedzałem krakowskich fryzjerów i relacjonowałem te wizyty na blogu. Dużym zainteresowaniem cieszył się także przewodnik po krakowskich second handach.
Obecnie pracuję na uruchomieniem nowego kanału komunikacji, o którym nie mogę jeszcze głośno mówić 🙂
W tym roku wziąłem także udział w mediolańskim fashion weeku, na który wybrałem się z własnej inicjatywy, bez zaproszeń marki. Udało mi się dostać do kilku projektantów i zobaczyć prezentacje ich najnowszych kolekcji.
Pisanie bloga może i nie przysporzyło mi światowej kariery, ale określiło moje współczesne życie zawodowe (na co dzień pracuję w agencji reklamowej jako influencer manager) oraz jest jedną z najciekawszych przygód jakie mi się przytrafiły 🙂 Jedna z najlepszych decyzji jakie podjąłem w dorosłym, świadomym życiu.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

112

1768