FORGOT YOUR DETAILS?

bilikid jak uczy swoje dziecko angielskiego

Bilikid – jak uczyć swoje dziecko angielskiego?

Bilikid.pl to obecnie najpopularniejszy polski blog , który w praktyczny sposób doradza jak wspierać dziecko w nauce angielskiego w domu. Jest blogiem eksperckim, na którym rodzice mogą znaleźć odpowiedzi na pytania:
- Jak uczyć swoje dziecko angielskiego?
- Jak bawić się z dzieckiem w języku angielskim?
- Z czego korzystać w domowej nauce tego języka?
- Jak wspierać edukację językową dziecka?
Udowadniam na nim, że każdy może samemu uczyć swoje dziecko angielskiego, podpowiadam jak to robić i od czego zacząć. Motywuję, doradzam, szkolę.
Bilikid działa głównie na Facebooku, ale również na Instagramie oraz YT. Stałym elementem są live'y, które odbywają się w czwartki o 21:30 na moim fanpage'u na FB. Podczas live'ów poruszam tematy proponowane przez czytelników, zapraszam ciekawych gości, udzielam porad itd. Fani, którzy wyrazili na to zgodzę, są zapisani do newslettera na Messengerze, w którym przypominam im o live'ach. Posiadam również dwie duże prężnie działające grupy:
- Uczę swoje dziecko angielskiego (ponad 3700 członków)
- Dwujęzyczność zamierzona (blisko 1700 członków)
Mam na swoim koncie występy jako ekspert w DD TVN oraz w jednym z programów TVP1. Na stałe współpracuję z kilkoma markami oraz z jednostkami naukowymi, o czym można przeczytać w zakładce "współpraca" -> https://bilikid.pl/o-mnie/wspolpraca/
Krótko o mnie. Na co dzień pracuję w International School of Poznan – PYP jako nauczyciel edukacji elementarnej, oczywiście w języku angielskim. Od 2015 roku jestem mamą. Mam dwóch synków, których od urodzenia, a właściwie od poczęcia, staram się nauczyć komunikacji w dwóch językach: naszym ojczystym polskim oraz w języku angielskim.
Mam masę pomysłów, lubię spędzać czas ze swoimi dziećmi, ale czasem jestem zmęczona i zniechęcona. Robię błędy i ciągle wraz z moimi dziećmi uczę się miłości, wychowania i angielskiego! O tym właśnie piszę na BILIKID.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

237

4850