FORGOT YOUR DETAILS?

bartek fetysz

Bartek Fetysz

#mamfetysz
Milczenie i bycie nijakim zawsze było bardziej opłacalne niż bycie szczerym. Z perspektywy lat widzę, że również i dochodowe. Ludzi, którzy zadawali zawsze dużo pytań sadzało się gdzieś na końcu, uciszano, karano za ciekawość, uciszano słynnym “Ciekawość to pierwszy stopień do Piekła”. Dlaczego nie do Nieba? Całe życie zastanawiam się, dlaczego wciąż odbijam się ze swoją ciekawością od ścian, a ślepo podążający za danym Guru wyznawcy są nagradzani i szanowani. Im mniej pytań, opinii i buntu – tym większa nagroda i cześć. Nigdy nie chciałem, aby mnie nakolanniczo czczono. Chciałem mieć tylko wolność wypowiedzi w czasach zagłuszonych przez szum ludzi bez talentu, filtry, układy, koperty i kupne nagrody. W czasach, w których brak talentu to talent. W czasach, w których możesz udawać życie, wyrównać koloryt twarzy i wybielić uśmiech jednym pociągnięciem palca. Nie chce być częścią tego udawanego systemu. Jest fantazją tak jak Neverland. Nie zgadzam się na bycie jego ofiarą. Chcę mieć swoje okno na świat.

Ten portal to międzynarodowe miejsce, w którym rodzi się opinia i gdzie odziera się kłamstwo serwowane na zimno z drogich i sponsorowanych warstw. To miejsce, w którym nie przeczytasz o gwiazdach za pieniądze ich agencji PR, ale o tych, którzy tych pieniędzy nie mają, ale mają talent. Nie mam czasu na sypanie cukru wszystkim po kolei i nurzanie się w medialnych układzikach. Obrażą się? Nie wyślą mi książki, płyty, zaproszenia na pokaz? Żadna strata.

Czas na nowe media. Nowe twarze. Nową jakość. Nie kolejną kopię sprawdzonego przepisu. Czas na niezależne, nieskorumpowane dziennikarstwo i odważne, opiniotwórcze felietony.

Dodatkowe informacje

Podaj LINK do kanału, który zgłaszasz do konkursu Gala Twórców:

479

4185